STADE ML-J47

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Східний стиль володіє особливим магнетизмом, завдяки якому простір сприймається як щось казкове. Компанія STADE Elevator є затятим прихильником цього стильового напряму, що найбільш соковито продемонстровано в новій моделі пасажирського ліфта ML-J47.

Це - справжній ексклюзив, синергія розкішних матеріалів, які стануть справжньою окрасою вашого проекту! Стеля з матеріалу, що імітує натуральне дерево, виконана в трирівневому форматі - з периметричною і кутовою точковою підсвіткою та обробкою «під золото». Стіни - з симетричних квадратних панелей, обтягнутих щільною натуральною шкірою. Бічні поверхні й основна тилова стіна - титанове дзеркальне покриття, з рівним геометричним малюнком. Всі металеві поверхні виконані з надійної та стійкої до пошкоджень нержавіючої сталі, а елементи обробки - з тикового дерева.

У даній моделі дизайнери вважали за краще відмовитися від традиційного інтер'єру, і не стали використовувати поруччя. Візерунок на підлозі (який може бути за вашим замовленням виготовлений з натурального мармуру або ПВХ) співзвучний з малюнком на дзеркалі, що створює цілісну і єдину картину інтер'єру цього пасажирського ліфта.

Вдало розташована панель управління не дисонує з основним стилістичним настроєм - її, як і інші моделі цієї колекції, дизайнери доповнили інформативним рідкокристалічним дисплеєм.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.