STADE ML-J46

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Синергія двох основних матеріалів стала маніфестом виняткового стилю в новій колекції пасажирських ліфтів від STADE Elevator. Компанія зробила ставку одночасно і на естетику, і на практичність, саме тому за основу була взята нержавіюча сталь і дзеркала з оригінальною формою травлення.

В якості джерела освітлення використані дві суцільні світлодіодні панелі, розташовані по всій площі стелі й розділені сталевою декоративною накладкою, за формою ідентичною малюнку на дзеркалах. Це - один з елементів системи енергоощадження, проект якої реалізований і в цій, і в інших моделях колекції.

Інтегрована в площину з нержавіючої сталі панель управління не дисонує із загальним інтер'єром кабіни, а інформаційний дисплей дозволяє відстежувати поверховість підіймача. В даній моделі та у всій колекції виробник STADE Elevator дозволяє клієнту самостійно вибрати матеріал підлогового покриття - це може бути натуральний мармур або ПВХ. Вантажності, що дорівнює 1 000 кг, достатньо для переміщення 13-ти пасажирів або невеликих комерційно-побутових вантажів.

Дизайн кабіни повністю симетричний - три стіни оснащені поздовжніми вкладками з нержавіючої сталі й дзеркалами, а от від установки традиційного поручня в даному випадку дизайнери вважали за краще відмовитися. Мінімалізм без надмірностей і ідеальний у своєму виконанні - основна стилістичної ідеї моделі ML-J46 від компанії Jiangsu STADE Elevator Co.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.