STADE ML-J45

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Ця модель пасажирського ліфта від компанії STADE Elevator цілком може стати еталоном консервативної реалізації стилю хай-тек. Сучасне і позбавлене яскравих акцентних деталей рішення - те, що ідеально впишеться в наявний інтер'єр офісних, комерційних і житлових будівель.

Від традиційних дзеркал і сталі в даній моделі дизайнери вирішили не відходити, але доповнили дизайн досить класичним покриттям підлоги. Це – кастомізований елемент, який може бути виконаний з натурального мармуру або не менш міцного та надійного ПВХ-матеріалу. Тилова стіна - дзеркальна, з поздовжнім перетином, візуально розширює простір і робить його гармонійним.

Джерело світла – це комбінація двох точкових світильників і LED-панелі, розташованої за ними. М'який, рівний світловий потік не тільки підкреслює ідеалізм виконання кабіни, але і забезпечує комфорт пасажирів. Панель управління - традиційна для даної лінійки, інтегрована в праву стійку разом з рідкокристалічним інформаційним дисплеєм.

На завершення - технічна досконалість, якою при переміщенні в цьому ліфті пасажири зможуть насолодитися сповна. Він рухається безшумно, плавно і без ривків, а реалізована система енергоощадження стане привабливим бонусом для покупця. Вантажності в 1 000 кілограмів (13 осіб) достатньо для транспортування невеликих вантажів і безперервного пасажиропотоку навіть у жвавому будинку.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.