STADE ML-J44

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Класична реалізація стилю хай-тек завжди буде залишатися на чолі різних дизайнерських інтерпретацій. Саме так розсудили дизайнери STADE Elevator, коли створювали модель пасажирського ліфта ML-J44. Симетрія зображена і в дизайні стелі (дзеркальна поверхня з шістьма світлодіодними панелями та двома точковими світильниками), і в оформленні тилової стіни (дзеркально з поздовжнім лінійним травленням), і в бічних панелях.

Матова поверхня нержавіючої сталі Hairline природного відтінку з ниткоподібним покриттям (практично і стильно), традиційна архітектура без надмірностей і нагромадження декору, функціональні поруччя, така, що органічно вписується в загальне рішення, панель управління з демонстраційним екраном - в цій моделі ідеальна кожна деталь. Стандартна і достатня для безперервного пасажиропотоку та переміщення невеликих вантажів, реалізована система енергоощадження, а також надання двох форматів підлогового покриття на вибір - мармур або ПВХ - формують кістяк переваг цієї моделі.

Надійні, пожежобезпечні, економічні й стильний моделі від STADE Elevator - те, що зробить комерційний або житловий фонд більш функціональним і концептуальним.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.