STADE ML-J43

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

За основу стилістичного виконання цього пасажирського ліфта дизайнери STADE Elevator взяли симетрію вертикалі - дві стіни виконані з нержавіючої сталі з поздовжніми лініями-стиками. Це рішення перегукується з екстер'єром двері, праворуч від якої розташована панель керування, і з основним стилістичним компонентом - тиловою поверхнею. Вона виконана з дзеркала з геометричним малюнком, що в тандемі з іншими елементами створює цілісну картину сучасного ліфта в стилі хай-тек.

В якості джерела освітлення в даній моделі використано кілька точкових світильників, симетрично інтегрованих в стелю. Такий підхід дозволив домогтися рівномірного світлового потоку, який підкреслює ідеалізм дизайн-проекту нової колекції від STADE Elevator. Покриття підлоги кабіни, по запиту клієнта, може бути виконане з натурального цілого мармуру або менш дорогого, та не менш надійного ПВХ-матеріалу.

Вантажність даної моделі становить 1 000 кг або 13 людей, що повною мірою відповідає потребам торгових, офісних центрів, житлових будинків або комерційних установ. У даній моделі, як і в інших ліфтах з нової колекції компанії STADE Elevator, реалізований сучасний енергоощадний проект. Ця перевага спільно з винятковою ергономікою і надійністю - пріоритетні бонуси, які отримують покупці.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.