STADE ML-J42

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Стилістичні концепції компанії STADE Elevator в даній лінійці можна зараховувати до цілого ряду напрямків, однак, модель ML-J42, поза всяким сумнівом, може претендувати на лаври найбільш консервативної реалізації стилю хай-тек.

Тилова стіна в даній моделі - це дзеркальна поверхня з анімалістичним травленням і дві бічні панелі з матової нержавіючої сталі, що стала своєрідним епіцентром цієї колекції. Моноблоковий поручень розташований в традиційній локації - на дальній від входу стіні, так само як і панель управління, що доповнена невеликим інформаційним дисплеєм. Продовження консервативної геометричної теми - на стелі, по периметру якого розташувалася дзеркальна поверхня з точковими елементами освітлення, а по центру - велика та економічна ЛЕД-панель, що забезпечує рівномірний і приємний потік світла. Вантажність в даному випадку стандартна - 1 000 кілограмів або 13 осіб, підлогове покриття - мармур або менш дорогий, який імітує його, ПВХ.

Ця модель від STADE Elevator - зразок того, наскільки гармонійним може бути моноформат, який позбавлений акцентів і деталей, що притягують погляд. Стильно, зрозуміло, просто і при цьому вишукано - кращий вибір для сучасного комерційного та житлового фонду.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.