STADE ML-J41

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Сучасне стилістичне рішення у моделі ліфта ML-J41 дизайнери STADE Elevator почерпнули з основ хай-тека і доповнили його авторською інтерпретацією цього напрямку. Дуо-формат відтінків, ідеальна синергія нержавіючої сталі й дзеркал, а також «родзинка» - декоративне напилення в оригінальному стилі абстракції.

Яскрава LED-панель, встановлена практично на всій площі стелі, вона не тільки підкреслює перфекціонізм цієї моделі, але і є м'яким, повноцінним джерелом світла, не різким для очей. Всі три стінові панелі - дзеркальні, з травленням по всій поверхні – оригінальне рішення, яке візуально в рази розширює простір. Основа кабіни виконана з якісної нержавіючої сталі. З цього ж матеріалу зроблені функціональні поручні - вони однотрубні, що цілком відповідає загальному дизайнерському проекту.

Панель керування з підсвічуванням інтегрована в праву стійку від двері, зверху встановлений рідкокристалічний інформаційний екран. За бажанням замовника підлогове покриття може бути виконано з ПВХ або мармуру.

Модель може бути встановлена в приміщеннях будь-якого призначення: житлового, комерційного, офісного тощо. Це - малошумний формат, здатний з однаковою ефективністю переміщати як пасажирів, так і невеликі вантажі. Як і інші ліфти з цієї колекції топового бренду STADE Elevator, даний зразок виготовлений згідно з сучасними технологіями енергоощадження, що говорить на користь про його придбання та монтажу для вашого бізнесу.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.