Ліфти STADE

STADE Elevator Co: створення сучасних ліфтів і ескалаторів, що виправдовують очікування покупців

Компанія STADE Elevator Co., Ltd. - це один з найпрогресивніших і відомих у всьому світі розробників підіймального обладнання як для пасажирського, так і для вантажного сегмента. Заснована у 2007 році, сьогодні вона є еталоном технологічності й виняткової якості у всьому світі.

Це - спільне підприємство декількох брендів: Hongkong Jia Sheng International Limited і Zhejiang Meilun Complete Escalator Co., Ltd. Саме тому в якості локації виробництва була обрана сучасна база в зоні активного економічного розвитку провінції Хуай, в Китаї. Згідно з офіційними даними, розмір інвестицій і статутний капітал організації становлять 50 мільйонів доларів США.

Повний виробничо-сервісний цикл: від ідеї до реалізації

Всі продукти компанії - адаптивні та, поряд з пропозиціями в каталозі, можуть видозмінюватися в залежності від потреб клієнта. Своєю метою компанія Stade Elevator Co. називає науковий і технічний підхід до виробництва ліфтів і ескалаторів. Більш глобальні ставки - це вихід в передові позиції виробників ліфтів не тільки в Китаї, але і в усьому світі. При цьому темпи розвитку як технологічної бази, так і розширення партнерської географії говорять про те, що всі поставлені керівництвом цілі досяжні та цілком реальні.

За технічну основу компанія прийняла не тільки розробки локальних лабораторій, але і німецькі технології. Ідея, яка всього за кілька років трансформувалася в продукти, які встановлюються в гранд-готелях, великих комерційних і торгових центрах, житлових будинках тощо, дала можливість компанії STADE Elevator Co., Ltd. значно розширити пропозицію. Тепер це:

Успадкувавши від німецьких виробників суворі регламенти, вагомі виробничі ідеї, і якість, яке є синонімом еталона ліфтів у всьому світі, компанія STADE Elevator Co., Ltd. отримала гідні нагороди своїх праць: міжнародну атестацію системи якості ISO 9000, атестацію системи екологічного керування ISO 14001, атестацію системи управління здоров'я та безпеки ISO 18000 і європейську атестацію CE. Всі продукти, що випускаються на ринок, орієнтовані на охорону навколишнього середовища та енергоощадний формат, який дозволяє бренду заявляти про ефективність ліфтів і ескалаторів.

Асортимент, технологічність та «свіжий» погляд

Абсолютно кожна серія технічних продуктів компанії – це ліфти з повністю комп'ютеризованим управлінням.
Сьогодні спектр продуктів виробника представлений ліфтами наступного призначення:

Розробникам вдається повною мірою покривати потреби всіх споживачів, незалежно від сегмента бізнесу та географії його розташування. Монтаж та подальше обслуговування здійснюються відповідно до стандартів, які застосовуються як в Китаї, так і в усіх європейських країнах.

Не варто випускати з виду й основні віхи, якими керується компанія. Концепцією слугує прогрес суспільства в цілому, основою виробництва - відкриті, прозорі та гармонійні інновації, концепцією сервісу - технологічність і доброзичливість, і, нарешті, персонал - суто професійна культура управління, побудована на працьовитості. Саме такий підхід і є причиною того, наскільки продукти від цього бренду стали популярними в усьому світі.