Системи контролю

Забезпечуйте безпеку та захист пасажирів завдяки системам контролю доступу від "СІТІ ЛІФТ".

Ми можемо запропонувати декілька рішень для забезпечення безпеки, таких як управління доступом та відеоспостереження. Завдяки використанню системи управління доступом до будівлі і ліфта, відеоспостереження ви зменшите ризик втрати і пошкодження майна та забезпечити безпеку мешканцям.

Системи контролю доступу до ліфтів є однією з багатьох рішень для безпеки, які ми надаємо.

Якщо у вас в будівлі є декілька орендарів, то ви повинні розглянути питання обмеження доступу в різні місця у вашому будинку, щоб забезпечити кожного клієнта конфіденційностю та безпекою. Це може бути досягнуто за допомогою системи управління доступом до ліфта, яка дозволить вашому персоналу, або орендарям підвищити безпеку і буде також стримувати злочинну діяльність.

Компанія "СІТІ ЛІФТ" є лідером у наданні високоякісних рішень для автоматизації безпеки в Україні, і готова зробити ваш об'єкт більш безпечним завдяки контролю доступу до ліфтів, відеоспостережень та диспетчеризації ліфтів.
Для отримання додаткової інформації, зателефонуйте за номером +38 (096) 709-07-07 сьогодні.

Диспетчеризація ліфтів

Ліфт - складний механізм, який вимагає постійного контролю. Диспетчерський комплекс дозволяє контролювати різні процеси, що відбуваються на віддалених об'єктах, змінювати параметри, а також переглядати протоколи їх роботи.

Детальніше ...