Ліфти Izamet

IZAMET – перший і найбільший приватний ліфтовий завод у Болгарії, заснований в 1989 році.

Основна діяльність: проектування і виробництво ліфтів всіх типів (електричні і гідравлічні), для різних сфер застосування: пасажирські, вантажні, панорамні, автомобільні, лікарняні, котеджні, малі вантажні (кухонні), інвалідні, тротуарні.

З 2006 року IZAMET починає виробляти ескалатори і траволатори (пасажирські конвеєри) для торгових центрів і будинків з великим потоком людей.

Також завод випускає різні види платформ для інвалідів, автомобільні паркувальні системи, вантажопідйомні пристрої спеціального призначення.

Коротко про IZAMET

IZAMET сертифікований по EN ISO 9001:2008 та Директиви 95/16/EC Annex XIII-Module H, яка дає право проектувати, виробляти, проводити випробування і тестування ліфтів для країн Європейського союзу. Також IZAMET має сертифікати на відповідність ліфтів Технічного Регламенту Митного Союзу (Росія, Казахстан, Білорусія).

Ліфти IZAMET — високотехнологічні з цікавими дизайнерськими рішеннями для житлових, адміністративних і торгових будинків. Вони спроектовані і виконані таким чином, щоб здійснювати надійну і безшумну роботу, забезпечувати комфорт та енергозбереження. Ліфти IZAMET ідеально вписуються в інтер'єр і екстер'єр будівлі, завдяки різноманітним можливостям дизайну кабін.

Вантажопідйомність ліфтів від 100 кг до 10 тонн, швидкість від 0,35 до 2,5 м/с, гамма продукції дозволяє практично повністю забезпечити потреби ліфтового ринку. Всі моделі ліфтів, ескалаторів, траволаторів IZAMET відповідає найсучаснішим стандартам енергозбереження та охорони навколишнього середовища.