Ескалатори і траволатори

Наші ескалатори та пасажирські конвеєри встановлюють стандарти в енергоефективності, безпеки і візуальному дизайні. Ми поставляємо високоякісні, надійні рішення, які гарантують низькі експлуатаційні витрати. Наше обладнання максимально відповідає вимогам ваших будівель будь то невеликий торговий центр або завантажений транспортний вузол.

Безпека пасажирів

Ми впевнені в безпеці нашої продукції і послуг завдяки тому, що приділяємо пильну увагу до технологій і процесів виробництва, монтажу та технічного обслуговування.

Всі наші ескалатори включають в себе широкий набір стандартних функцій, розроблених для забезпечення максимальної безпеки, такі як системи датчиків швидкості і аварійні вимикачі. Ці інноваційні функції роблять ескалатори еталоном безпеки. Всі наші конструкторські рішення відповідають вимогам всіх існуючих стандартів, правил, і положень про безпеку.

Енергоефективність та екологічність

Ескалатори і траволатори оснащенні надзвичайно ефективним двигуном та інтелектуальною системою зниження швидкості руху при відсутності пасажирського потоку, що дозволяє значно покращити енергоефективність.

Якість та надійне обслуговування

Продукт з високою якістю та надійністю завдяки використанню зносостійких елементів в поєднанні з технологією сервісного обслуговування, що збереже ваше обладнання в справному стані на довгий термін.

Дизайн, адаптований під ваш проект

Ми пропонують вам ескалатори і траволатори не тільки базового обладанання, а й адаптовані рішення під ваші вимоги, які дозволяють додати ексклюзивності вашому проекту. Ми допоможемо реалізувати ваше архітектурне бачення, працюючи разом над створенням індивідуальних специфікацій ескалатора, траволатора для вашої будівлі.

Як оформити замовлення?

Для оформлення замовлення зателефонуйте нам по телефону або залиште свої контактні дані у формі зворотного зв'язку, щоб ми Вам передзвонили в зручний час і обговорили деталі співпраці. Ми можемо вислати Вам актуальний прайс-лист на підйомну техніку на Вашу електронну адресу.