Doppler

Компанія DOPPLER була заснована в лютому 2000 року групою досвідчених інженерів-ліфтовиків. У той час цей бізнес напрямок був дуже перспективним. Багатий досвід цих людей на грецькому і на міжнародному ринку, нарівні з їх прагненням і далекоглядністю, стали міцною основою для створення сучасної і інноваційної компанії.

Загальна площа адміністративних та виробничих будівель становить 11.000 кв.м., в промисловій зоні міста Полікастро, розташованому на північ від міста Салоніки. У 2001 році була відкрита філія в місті Афіни, і на сьогоднішній день компанія DOPPLER налічує вже шість філій в Об'єднаних Арабських Еміратах, Індії, Італії, Кіпрі, Румунії та Болгарії.

Персонал компанії складається з 180 інженерів, техніків і офісних службовців / інженерів, які володіють глибокими знаннями в галузі сучасних технологій і їх застосування в процесі виробництва. Крім цього ідеальна координація між усіма відділами (відділу R&D, виробництвом, відділу післяпродажного обслуговування, відділу постачання, відділу продажів, відділом маркетингу та відділом управління персоналом) формує з персоналу комнанії DOPPLER динамічну команду.

Таким чином, природним наслідком функціонування і філософії компанії DOPPLER є не тільки виробництво, а й збереження довгострокових відносин з партнерами по всьому світу.

Успіху DOPPLER, як інноваційної, постійно зростаючої і конкурентоспроможної компанії сприяла низка стратегічних переваг, таких як:

  • Система контролю якості, яка відповідає вимогам ISO 9001: 2008. Вся продукція відповідає повністю вимогам відповідних норм Європейського Союзу. Більш того, DOPPLER приділяє особливу увагу наявності всіх необхідних сертифікатів у всіх своїх постачальників, щоб гарантувати у них такий же високий рівень якості.
  • Інтегровані рішення для ліфтів та їх компонентів, починаючи з проектування і кінцевого монтажу, і закінчуючи післяпродажним обслуговуванням та ремонтом.
  • Специфікації у відповідності з потребами і специфічними вимогами кожного замовника. Ми аналізуємо, проектуємо та виготовляємо продукцію у відповідності з самими вимогливими очікуваннями.
  • 24 години / 7 днів на тиждень технічна підтримка при монтажі та обслуговуванні своєї продукції. Компанія надала новий сенс терміну «After Sales», щоб гарантувати, що за кожною продукцією DOPPLER в будь-якій точці світу завжди доглядає кваліфікований фахівець.
  • Можливості для виходу на нові міжнародні ринки у відповідності з усіма необхідними вимогами. Дослідження, управління та обслуговування відповідно до різних потреб кожного ринку.
  • Спеціалізований R&D відділ, що відповідає за організацію і проведення наукових досліджень, а також за створення та впровадження нових технологій.
  • Надійний монтаж, технічне обслуговування і оперативний контроль систем тільки ретельно відібраними і авторизованими партнерами і дистриб'юторами.
Каталог ліфтів Doppler