Doppler Epoxy

Стіни ліфта: Нержавіюча сталь
Вхідні двері: Нержавіюча сталь
Підлога: Пластик
Освітлення: LED
Стеля: Нержавіюча сталь
Поруччя: HR3
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Простота зустрічає функціональність в серії Epoxy. Стіни і стеля пофарбовані електростатичною фарбою* екстра-класу, елегантні точкові світильники стелі і міцна пластикова підлога складають доступне рішення на довгі роки, без компромісів !

* Електростатичним фарбуванням є процес нанесення покриття на металеві поверхні за допомогою спеціальних епоксидних або поліефірних смол з метою досягнення захисту від корозії, а також бажаного кольору і зовнішнього вигляду. Для фарбування поверхонь в архітектурних цілях, використовуються поліефірні порошки. Ці порошки характеризуються високою стійкістю до зовнішніх умов. У компанії DOPPLER є спеціальний фарбувальна шафа завдовжки 32 метри, загальною площею 160 м2 (квадратних метрів) і загальним об'ємом 400 м3 (кубічних метрів). Необмежена різноманітність кольорів, пропонованих електростатичним фарбуванням є одним з головних факторів, які призвели сьогодні до широкого використання цієї технології. Колірні коди засновані на системі підбору кольорів RAL.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.