Ліфти Doppler

Компанія DOPPLER була заснована в лютому 2000 року групою досвідчених інженерів-ліфтовиків. У той час цей бізнес напрямок був дуже перспективним. Багатий досвід цих людей на грецькому і на міжнародному ринку, нарівні з їх прагненням і далекоглядністю, стали міцною основою для створення сучасної і інноваційної компанії.

Загальна площа адміністративних та виробничих будівель становить 11.000 кв.м., в промисловій зоні міста Полікастро, розташованому на північ від міста Салоніки. У 2001 році була відкрита філія в місті Афіни, і на сьогоднішній день компанія DOPPLER налічує вже шість філій в Об'єднаних Арабських Еміратах, Індії, Італії, Кіпрі, Румунії та Болгарії.

Персонал компанії складається з 180 інженерів, техніків і офісних службовців / інженерів, які володіють глибокими знаннями в галузі сучасних технологій і їх застосування в процесі виробництва. Крім цього ідеальна координація між усіма відділами (відділу R&D, виробництвом, відділу післяпродажного обслуговування, відділу постачання, відділу продажів, відділом маркетингу та відділом управління персоналом) формує з персоналу комнанії DOPPLER динамічну команду.

Таким чином, природним наслідком функціонування і філософії компанії DOPPLER є не тільки виробництво, а й збереження довгострокових відносин з партнерами по всьому світу.

Успіху DOPPLER, як інноваційної, постійно зростаючої і конкурентоспроможної компанії сприяла низка стратегічних переваг, таких як: