Жовтень 9, 2018

Останнє оновлення: Січень 25, 2019

Підйомники для людей з обмеженими фізичними можливостями

Орієнтовний час читання: 3 хв. / 428 Слів

Підйомники для людей з обмеженими фізичними можливостями

Одним з ключових завдань, яке повинно бути вирішене власниками комерційної нерухомості або міською владою щодо медичних та індустріальних об'єктів, є безперешкодне переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями. Поряд із забезпеченням інших зручностей – пандусів (кут яких часто не дозволяє людині з обмеженими фізичними можливостями самостійно піднятися або спуститися) або ескалаторів для входу, достатньої ширини дверних прорізів, відсутності високих порогів та інших факторів важливо створити зручне і максимально ергономічне міжповерхове сполучення. Для цих цілей існує підйомник для інвалідів. Що це за механізм, і які особливості йому притаманні, читайте далі в статті.

Що таке підйомник для інвалідів?

Це – механізм, який являє собою надійну направляючу, яка кріпиться до стіни з внутрішньої частини сходинок або уздовж перил. До неї, в свою чергу, приєднується платформа або ж ергономічне крісло, в підлокітники якого вбудовується контрольний пристрій. Основна градація таких пристроїв за функціональним типом: існують конструкції для прямого, вигнутого або вертикального переміщення. Також виготовляються мобільні та гусеничні типи, але їх характеристики не є найбільш популярними і затребуваними. Завдання підйомників для інвалідів очевидне – вони покликані максимально полегшити життя людини, яка волею долі прикута до інвалідного крісла.

Цікава інформація: важливість такого архітектурного вузла була вперше усвідомлена одним з винахідників в США, і в 1930 році механізм був вперше встановлений в одному з житлових будинків.

Основними параметрами, які враховуються при проектуванні підйомників для інвалідів, є: формат живлення, розмір платформи, висота підйому і тип установки. У першому випадку мова йде про можливість підключення виробу до електричної мережі або оснащення його акумулятором. Інші фактори обирають індивідуально, в залежності від архітектурних параметрів локації монтажу та інвалідного візка.

Раціональна пропозиція від компанії СІТІ ЛІФТ

Всі виготовлювані і реалізовані конструкції створюються відповідно до державних норм і стандартів, які регламентують технічну і конструктивну конфігурацію підйомників для маломобільних груп населення. Відповідно до даних вимог всі конструкції оснащуються:

  • Платформою з різними габаритами – 100х125 см і т. д.
  • Підйомним механізмом, вантажопідйомністю до 240-ка кг і максимальною висотою підйому до 50-ти метрів
  • Зносостійким матеріалом – напрямні і платформа виготовляються з нержавіючої сталі
  • Поручнями безпеки
  • Ергономічним і зрозумілим пультом автоматичного управління

Ми пропонуємо вам вироби, які можуть бути інтегровані в архітектуру будь-якої житлової, комерційної, медичної або індустріальної будівлі. Їх завдання – значно розширити можливості для пересування людей в інвалідних візках як із зовнішнього боку будівлі (з вулиці), так і всередині неї.

Існуючий спектр пропонованих СІТІ ЛІФТ підйомників для інвалідів може бути використаний для монтажу вздовж сходового маршу строго по прямій траєкторії. Також можливе використання для конструкцій сходових маршів, які передбачають рівні майданчики між ними.

Доступна вартість, вичерпні консультації та повноцінна технічна підтримка – безпечні, надійні та економічно вигідні рішення – тільки з СІТІ ЛІФТ!

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх